Gelismiş Raporlama ve Ürün Yönetim Sistemleri
8
eticaret yazılım, filo, Online Muhasebe Programı, erp,rent a car, tms, web tabanli muhasebe, müsteri takip programı
 

Basit stok programı

En kolay stok programı

erpsistem muhasebe programı ile kolayca stoklarınızı takip etmek artık cok kolay.

Stoklarınızda malınız olmasa bile satış işlemini gerceklştirin!

14 gün ücretsiz deneyin

Web tabanlı Basit stok programı ile neler yapabiliriz?

Excel yardımi ile depo stoklarınızı kolayca takip edebilir, güncel stoğunuza erişebilirsiniz elbet. Bunları yapmak icin excel kulanmanızda pratiklik ve aşinalık gerekmektedir.

Stok takibini bir tek excelde yapmaniz oldukça zaman alan bir işlem olsa gerek  ve iyi bir excel kullanıcısı olmanız lazım.Excel ile depo sayımı yapabilmeniz  icin gerekli stok formulleri bulmanızda gerekli.Eger cok fazla ürününüz yoksa sorun degil ama hatırı sayılır ürün varyasyonuna sahibseniz , her data girişinde zamanla şişen excel tablonuzda cökmede gerçekleşebilir.Excel ile kayıt tutulan depo ve stok harekelerinizi Excel'de görmeniz imkansıza yakın.

 

Oysa tüm bu stok işlemlerini otomasyona baglayan bir stok takip programı (erp yazılım) olsa hem zamandan kazanmış, hemde daha hızlı şekilde stok takibimizi gerçekleştiriz.

 

Erpsistem Erp yazılımın stok takip icin bazı özelikleri.

 

Stok programı ile

Stok girişi ve çıkışı, stok takibi, depo stok takibi ve stok raporları. Depo ve stok takibi tek bir erp yazılımında.

 

Stok Durumu

 

Satiş ve satınalma gerçekleştiginde otomatik olarak stok durumunuz ve deponuz güncellenir.

 

Stok Hareketleri

 

Deponuzdaki ürünleri 1 tıkla listeleyin. Web tabanlı  stok takip programı ile depo bilgileriniz kolayca tarayabilirsiniz., ihtiyaç duyulması durumunda depolar arasi ürün transferi yani virman yapabilirsiniz.

 

Stok Satışları

Kime ne satıgınızı, hangi üründen kaç adet hangi fiyatan satıgınız tek bir tıkla görün.

 

e-Ticaret Stok

Eticaret sitenizle entegresyonlu halde parelel çalışır.

 

Raporlama

Satınalma ve satişlarinizi kolayca raporlayın.Excel tablolarında raporlama yapmak neredeyse imkansız. Web tabanlı stok takip programıyla kolayca rapor alabilirsiniz.Tarih bazlı filtreleme yapabilirsiniz.

 

Stok maliyeti

 

Elinizdeki malların maliyetini bilin.Deponuzda ne kadarlık mal var hepsini görün.Erp iş zakası ile stok hareklerini otamatik algılar ve satınalma ve satışlarınızda deponuza otomatik olarak giriş ve çıkışını gercekleştirir.

Depoya stok girdi ve çıkışlarını dilerseniz manuel olarak yapabilirsiniz.Stok takip programı herkezin kolayca kulanacagı sekilde dizayn edilmiştir.

 

 

Web tabanli stok takip programı 14gün ücretsiz denemek icin

Web Tabanlı Muhasebe Programları

Bazi Yazilimlarimiz

Mail: satis@erpsistem.com Telefon: 0212 343 37 27 Adres:Keresteciler cad.Fatih cad.Güldalı Sok.Birlik Center no:19/10 MERTER-İSTANBUL