Gelismiş Raporlama ve Ürün Yönetim Sistemleri
8
eticaret yazılım, filo, Online Muhasebe Programı, erp,rent a car, tms, web tabanli muhasebe, müsteri takip programı
 

Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı Ücretsiz Dene

Erpsitem Erp ile hem ön muhasebe kayıtlarinizi tutun hemde Müşteri Takib Programıyla neler yapabileceklerinizi keşfedin

Müşteri Takip Programı 

Kulanarak bir satiş raporu cikartmam lazım, müsteri bakiyelerini haftalık veya aylık incelemem gerek, Stok işlemleri nasıl yapılır? gibi sorularınızmı var?

Dilerseniz buradan cari satiş videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Erpsistem Erp Müşteri takib programı

Müşteri veya müşterilerinizin hesaplarını, ön muhasebe kayıtlarını kolay ve anlaşılır arayüzüyle takip edebilirsiniz.Müşterilerinizin tüm hareketlerini erp yazılım ile tek bir cari kart altında topladık.

Ne kadar satiş gercekleşmiş, ne kadar iadesi var , ödemeler acık hesap olarakmı yapılmış yoksa nakit yada banka çekiylemi, hepsi tek bir panelde.

 

Erpsistem erp otomatik olarak müşterilerin borç alacak durumunu satiş ve iadelerle konuşarak algılar, ve size detaylı müşteri hareketi sunar.

Gerçekleşen her satiş ,için otomatik olarak pdf formatında satış irsaliyesi oluşturur.

Dilerseniz satiş detayını pdf formatında yazicidan cıktı alabilir ve mutakabat icin müşterinize email atabilirsiniz.

Cari satış, alıs, cari stok hesaplarınızı excel'de tutmak yerine daha güvenli olan , web tabanlı erpsistem erp yazılımında tutarak 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Stok maliyeti durumunuza anlık erişebilir, deponuzda fiziki mal durumunu görebilirsiniz.Excel stok programı ile yapabilecekleriniz sınırlı ve stok hareketlerinizin takibini yapamayabilirsiniz.

Stok durumunuza göre tedarikçinizle iletişime geçersiniz.

Çek-Senet, nakit satış , kredili, konsiye, acık hesap satışlarınızı aylık, haftalık olarak müşteri satış raporu alabilir, yine aynı sekilde grafik olarak görüntüleyebilirsiniz.

Böylece hangi ay ve zaman dilimlerinde en cok satış yaptıgınızı anlayabilir,en cok satış yapılan aylara odaklanarak yeni strateji gelistirebilirisiniz.

En çok hangi ürünü, hangi müşterinize kaç adet sattığınızı, satiş fiyatini ve tedarikçiden size kaça maal oldugunu ,kaç adet aldığınız tek bir tıklama uzaklıgında. Herhangi bir ürün, tedarikçi, cari sayısı kısıtlaması yok.Dilediginiz kadar ürün ,müsteri, tedarikçi , stok kartı ,rapor ekleyebilirsiniz.

 

 

Ödemesi yaklaşan cariler raporu alabilirsiniz.

Belirli bir isimle arama yaparak müsteri bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Müşteri Takib Programı işinizi kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.Satıs formunda dilerseniz tek bir müşteriye birden cok ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Cari hesap hareklerinde dilendiginde gerekli editleri yapabilirsiniz.Her satış sonrası stok kartınızın otomatik olarak güncelendigini hatırlatmak isterim.

Erpsistem erp de kayıt edilecek tüm müsteren unique yani tekildir.Ayni sirket isiminde birden fazla müsteri eklenmesine izin vermez.Böylece kulanıcı hatalarından oluşucak hataların önüne gecilir.

Biraz acıkcak olursak diyelimki tekstil isimli bir müşteri sirket cariniz var.Sistem size ayni isimde bir baska cari veya müsteri oluşturmanıza izin vermez.

Uygun maliyetle ön muhasebe programı ve Erp modulleri sunmaktayız.

14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. kredi karti veya ön ödeme gerektirmez.

 

1 ay ücretsiz denemek icin kampanyamiza göz atabilirsiniz.

online muhasebe programını 14gün ücretsiz denemek icin

Web Tabanlı Muhasebe Programları

Bazi Yazilimlarimiz

Mail: satis@erpsistem.com Telefon: 0212 343 37 27 Adres:Keresteciler cad.Fatih cad.Güldalı Sok.Birlik Center no:19/10 MERTER-İSTANBUL