Gelismiş Raporlama ve Ürün Yönetim Sistemleri
8
eticaret yazılım, filo, Online Muhasebe Programı, erp,rent a car, tms, web tabanli muhasebe, müsteri takip programı
 

Kulanim Sartlari

Kulanim Sartlari

erpsistem.com isimli websitesine girmeniz yada erpsistem.com'da herhangi bir bilgi veya datayi kullanmanız aşağıda belirtilmiş olan kulanım ve koşulları kabul ettiğiniz ve belirtilen koşulları anladiginiz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer datalarin veya programların kullanılması süretiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı olarak hic bir zarardan erpsistem.com sorumlu değildir. erpsistem.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde, işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabulenmez. Kullanıcı, erpsistem.com'da belirtilen period boyunca ücret ödemeden kullanabilecektir.

Kullanıcı, erpsistem.com'da belirtilen süre boyunca ücretsiz deneme (kullanım) hakkına sahiptir.Ucretisiz deneme plani sona ermesi durumunda, sözleşme süresine göre belirlenecek ücretli üyelik haline gelecektir. erpsistem.com, iş bu site , siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek görmeden değiştirme, siteyi degistirme, yayını durdurma hakkını saklı tutar Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Siteye erişim sağlanamamasından ve bunlardan faydalanılamamasından erpsistem.com sorumlu değildir erpsistem.com, Tamemen kontrolumuzun dişinda başka internet sitelerine bağlantı veya referans içermesi durumunda, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. erpsistem.com isimli site'ye erişim kullanıcı tarafından e-posta adresi ve şifresi kullanılarak yapilir. Bu şifrenin gizliligi ve güvenliği tamamen kullanıcıya aittir.Bu faaliyetlerden olasi dogabilecek her türlü yasal ve cezai sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır. Kullanıcı, şifresinin yetkisiz kullanımı veya güvenlik ihlali durumlarında bize bildirim yapiniz. erpsistem.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içerigini günceleme yetkisini saklı tutar.