Teklif Hazırlama Programi
8
 

Web Tabanli Teklif Hazırlama Programi

Online Teklif Hazırlama Programi

Teklif Hazırlama Programı  kullanmak için 10 neden | Web Tabanlı Teklif Programı

Teklif hazırlama programı

erpsistem erp ile teklif hazırlama  satiş sürecinde kulanilabilinir.Detayli ve hizli bir satiş teklifi hazırlamak istemezseniz.

Satis paneli altinda hızlıca müşteri için satis teklifi oluşturabilirsiniz.Buradaki amaç hangi müsterinize hangi ürün için kac adet ve ne kadar tutarında teklif vermişsiniz.Eger verdiginiz teklifler için bir yazılım kulanmıyorsanız dogal olarak bir zaman sonra verdiginiz satiş tekliflerini unutabilirsiniz.Erpsistem teklif hazırlama modülü ile bunları artık kayıt altına alabilirsiniz.Satiş tekliflerinizi kolayca takib edebilirsiniz.Hazırladıgınız teklifleri müşterinize pdf olarak email atarak iletebilirsiniz.Web tabanlı teklif hazırladıgınız için, her hangi bir karmaşa ve zaman kaybı yaşamazsınız.Teklif süresince notlar ekleyebir, teklifte degisiklikler yapabilirsiniz.Online teklif hazırlama programlarının en iyi yanı hızlı olmasıdır.

 

TEKLIFLERINIZI REVIZE EDIN

Eger daha detaylı ve teklif hazırlama aşamalardan oluşan bir teklif hazırlamayı düşünüyorsaniz, teklif hazırlamak için erpsistemin mödülü olan proje yönetim sistemine bakmanızda yarar vardir.Her potansiyel müşteri için hazırlanan tekliflere statüler ekleyebilir, statüleri teklif durumuna göre degiştirebilirsiniz.Müşteri grublarınıza göre potansiyel müsteriler oluşturabilir, proje teklif aşamaları ekleyebilirsiniz.Tekliflerinizi farkli döviz para cinsleri ilede oluşturabilirsiniz.Örnek EUR, USD.Kaybedilen veya kazanılan tekliflerinizi sebebleriyle listeleyebilirsiniz.

 

Teklif Programı İle Ürün maliyeti

Müşteriye bulunucagınız teklifte ürün maliyetinin kolayca hesablamasını yapabilir, daha uygun teklifler hazırlayabilirsiniz.Teklifleri kolayca pdf olarak ciktisini alabilirsiniz.

Potansiyel müşterilerinizi kaçırmazsınız.

Kolayca Teklif Oluşturun

tek bir tıklama ile dilerseniz basit veya daha kapsamlı satiş teklifleri olusturun.Müşterinize PDF olarak iletin.

 

Erpsistem web tabanlı bulut online muhasebe programi ve erp sistem oldugundan internet olan heryerden 24 saat ulaşabilirsiniz.

Teklif hazırlama programı erpsistem ile satış telifleriniz kolayca takib edin.

Teklif hazırlama aşamalarında gerekli degişiklikler sonrası

müsterinize son teklifi pdf formatında gönderin.

Web Tabanlı Muhasebe Programları

İletişim

Mail: satis@erpsistem.com Telefon: 0212 343 37 27 Adres:Keresteciler cad.Fatih cad.Güldalı Sok.Birlik Center no:19/10 MERTER-İSTANBUL